Nájem a kauce

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, když mám ve smlouvě o nájmu že vratná kauce jde použít na nedoplatek topení a vody a ještě tam je pokud vypovím smlouvu o nájmu dřív než po výpovědní lhůtě, že kauce propadá pronajímateli jestli i tak to jde použít na ty nedoplatky nebo ne i když to propádá pronajímateli.

Nejlepší odpověď
annas

Potvrzuji odpověď Dr.Axla – otázka byla vložená několikrát, jak se můžete přesvědčit z odkazu

http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­&q=kauce+a+n%C3%A1­jem&sa=Vyhledat#1431

Další odpovědi
anonym

Otázka už zde byla včetně odkazu na příslušný zákon.
Stačí náhled do modré lišty.