Najednou se mi myš u notebooku při běžném jednom kliknutí začala chovat jako při dvojkliku. Co s tím?

Najednou se mi moje myš u notebooku začala při běžném jednom kliknutí vracet ob stránku, ob krok jako při dvou kliknutí, zamodřovat celé pozadí, neoznačovat text na copy, když potřebuji, a při odesílání mejlu odejde duplicitně, čili dvakrát, nebo zase vůbec nic neoznačí, když potřebuji, i když klikám několikrát za sebou... nevíte někdo prosím, čím by to mohlo být? Děkuji

Odpovědi:

Zlatý

Máš vymačkaný tlačítko, to se stává u starejch myší. Mně se to stalo už u dvou, oba byly Genius s drátem (do 200 kaček). Jestli ji máš několik let a byla levná, kup si novou.
---
Tedy, pokud ses samozřejmě nehrabal v nastavení myši a nenastavoval si dvojklik. Určitou možností by mohlo bejt i nějaká havěť v počítači, z vlastní zkušenosti vím že mi takhle občas blbne rollovací kolečko, a když vyčistím PC od havěti, tak je to zase na nějakou dobu OK, ale je to mnohem míň pravděpodobný než možnost "A".

Stříbrný

běžná PC myš z marketu vydrží každodenním použiváním tak rok max. dva...měl jsem Gembird , Ωmega i C-tech, kabelové, v akci cca 70 Kč, víc bych nedal, až se opotřebí - novou, ládovat víc peněz není zárukou delší životnosti

Zlatý

to mně při poslední opici dělalo to samý ..nelelkoval jsem a zachvátal jsem do slona(obchod s těmi věcmi) a koupil bezdrátovou myš Genius za 200 kaček ;q

Stříbrný

to mně při poslední návštěvě mé kočky myš dokonce utekla - čím to může být?
zjentku - a ta byla bezdrátová...:DDD

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.