Najednou mi mobil přestal brát paměťovou kartu a nic se mi tam nevejde. Co s tím?

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Zkuste vyzkoušet jinou paměťovou kartu, zda je problém v kartě nebo v mobilu

Další odpovědi
Marsyas

Občas se stane, že se s paměťovkou v mobilu nechtíc přiblížíš k nějakému magnetickému tělesu, na to pamky hodně trpí… V počítači jí vidět můžeš, ale nemá žádnou velikost a nepomůže ani formát. Potom nezbývá, než si koupit novou.

mojitek

Me se to taky stalo kdyz jsem si pred tydnem koupil pametovku,ale stacilo vypnout mobil,vytahnout na chvili baterku a zase hned zprovoznit