PViper

Nájdu sa u niekoho peniaze z hry dostihy a sázky v dobrom stave?

Ma niekto zachovale peniaze z hry dostihy a sazky? (tie staršie, farebné) na odfotenie aby som si mohol vytlačiť.
prípadne ak niekto vie o stránke kde už nafotené sú, napr. v .pdf súbore dakujem

Nejlepší odpověď
bolak

Když to není original, tak je to v podstatě jedno ne? Vytvoř si vlastní návrh v nějakým editoru a hraj s těma, ale možná úplně nejjednodušší je koupit origoš od někoho kdo prodává, třeba tady na aukru za 50 kaček > http://aukro.cz/dos­tihy-a-sazky-ii-cestovni-podoba-i3491149286.html (zbejvá 24 hodin do konce aukce)