Klarisa

Najdu přes internet pořádnou práci?

Hledám na internetu práci,ale vždy narazím na podvodníky.kteří mámí z lidí peníze.Obálky a zhotovování výrobků jsou také podvod.Je na internetu práce,třeba pletení,vyšívání apod?Ráda bych pracovala doma.Také bych mohla pracovat přez telefon a počítač.Nevíte někdo o něčem?

Odpovědi
iwetax

Moje babička , sestřenice a její přítel to kdysi dělali , nevim kde to vzali. Ale vím (je to rodinná historka) že to dělali ve třech týden , 10.000kusů a dostali za to 360kč. Vkládali do obálek takoví vzorečky krémů.
Já se nechala napálit. Na inzerát jsem poslala 200kč a přišel papír na kterém byli nabídky prací opět za peníze, ale teď pozor: všechny prace spočívali v tom , že já si zaplatim materiál , vyrobim to a sama si to mam PRODAT. Nevíte kde? Asi si mam pronajmout stánek a prodávat to na poutích nebo co.
Dejte si inzerát do novin pokud umíte šít, že opravíte věci(rozbitý zip), nebo prát a žehlit. Pokud umíte péct tak pečte dorty a cukroví. Ale nepouštějte se do jednání s firmami to se nevyplatí.

cinda

Tak tak, dělejte jen to co umíte a co vás baví,Vy nabídněte služby! Uvidíte co se ozve lidí