Avatar uživatele
fcoop

Najdete si hodinu a deset minut času?

http://www.se­aplanet.eu/in­dex.php/souvis­losti/organiza­ce-spolenosti/382-kolaps-civilizace-podle-30lete-zkuenosti-michaela-rupperta-

Chce to trpělivost,než to naběhne.Ale stojí to zato.

„Věci“,které člověk zná,ví o nich,nebo je tuší,se smysluplně složí do obrazu,který dává smysl.
Jiná věc je – akceptovat TO. Ale i o tom je zmínka – 3 druhy lidí na Titaniku.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? anonym, jendahun, rynek878, kapka, Andělé, Kerberus, anonym, casey před 4574 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
rynek878

Zatím jsem si našel 25 minut,ale určitě to dokoukám až do konce.Když tak teď o tom přemýšlím,tak je mi těch našich dětí a vnoučat dost líto,co se vlastně bude dít potom,a že to přijde to tedy přijde!!!!!!!!!
fcoope,díky moc za link.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Najdu , ale ne dnes, ale vratim se sem. Zni to " zahadne " a tak me to laka .. jestli to je ale nejaka blbost …!! 🙂 -iv-

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Já jsem si to pustila celý,až z toho mrazí.Je to na torrentech,stáhnu si to,v klidu si to ještě jednou skouknu.Smysl to dává určitě,vysvětlení proč se staly některé události apod.,se nabízí.Jsem jenom obyčejná hloupá ženská,ale už teď je mi mnoho věcí jasnějších.Také děkuji za odkaz.

Zdroj: http://tracker­.cztorrent.net/to­rrent/kolaps-collapse/105337

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Žiaľ, táto éra by sa nemala volať atómová, kozmická a podobne, ale katastrofická. Veľmi veľa sa v poslednej dobe (od polovice 20.sotročia) hovorí o kolapse Zeme a civilizácie. Je toho toľko, až človek prestáva veriť v nejakú budúcnosť. Ale je pravda naozaj taká katastrofická?
PS.
Teraz v Bratislave je nezvyklá hmla, znížila sa viditeľnosť asi na 1km, že by hrozil zánik Bratislavy? Katastrófa, alebo prirodzený prírodný jav?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

bohužel, nenajdu :(

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
baghira

Ano, někdy v roce 1970 se začalo říkat, že veškeré zdroje dojdou do 15 let. A říká se to pořád, a ještě dlouho bude…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
led

pre netrpezlivých citát zo stránky:
„Film Kolaps pojednává nejen o kolapsu naší civilizace jak ji známe, ale také o životě bývalého policisty Michaela C. Rupperta. Michael představuje svou vizi kolapsu na konci věku ropy, kvůli které lidé válčí, podplácejí a vraždí a kterou v budoucnu nebude možno ničím nahradit. Přes její výjimečné a nenahraditelné vlastnosti ji pálíme a využíváme téměř bez rozmyslu. V dokumentu jsou použity jak oficiální dokumenty a prohlášení, tak i selský rozum a kritické myšlení zmiňovaného protagonisty.“

před 4574 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek