Itter

Najdete nahrávku Karla Gotta – Vzhůru k dálkám?

Zdravím, s časopisem Top Gear bylo přibalené i CD Europe – The Final Countdown a když jsem ho dával otci tak mi řekl, že kdysi na festivalu slyšel předělávku od Karla Gotta – Vzhůru k dálkám / Vzhůru k výškám.
Bohužel, youTube i Google nic neví a já cítím, že o tohle se prostě nemůžu nechat připravit.

Budu vděčný za jakýkoli záznam, děkuji.

Nejlepší odpověď
anonym

Otec bude zřejmě moje generace-já pamatuji Mistra pozpívat i horší věci.Zeptej se ho,zda pamatuje „Šumař Bárta hrál“…jdu pátrat,mám své zdroje…:D

Další odpovědi
anonym

Tak nevím, pomůže to? Zadala jsem na seznamu do vyhledávače Vzhůru k dálkám – Karel Gott a objevilo se toto.
Takže by měla být součástí Kájova vánočního koncertu 1988.

Karel Gott | Pjesme | Vzhůru k dálkám

Original: The Final Countdown

godina: 1988

orkestar, hor: Ladislav Štaidl

studio: (Vánoční koncert – Sportovní hala Praha)

briketka10

http://www.you­tube.com/resul­ts?search_que­ry=Karel+Gott+V%C3%A1no%­C4%8Dn%C3%AD+kon­cert+Sportovn%C3%AD+ha­la1988&oq=Karel+Got­t+V%C3%A1no%C4%8Dn%C3%AD­+koncert+Spor­tovn%C3%AD+ha­la1988&gs_l=y­outube.3...10632­.19469.0.20648­.16.16.0.0.0.0­.133.1344.15j1­.16.0...0.0.a­FlKXYW3gME
tento odkaz mi YouTube nenašel
a ve Vánočním koncertě Live v roce 1988 tato píseň odehrána také nebyla, hledala jsem i na Uložto a ani tam ta píseň není :(

anonym

není to spíš tohle?http://ww­w.youtube.com/wat­ch?v=cQP24a1Ztyk­.......Vzhůru mládenci

briketka10

http://www.you­tube.com
tento odkaz mi YouTube nenašel
a ve Vánočním koncertě Live v roce 1988 tato píseň odehrána také nebyla, hledala jsem i na Uložto a ani tam ta píseň není :(