Retko

Najdete chybu ve slove…

Veta „Vetší spokojenost uživatelů s počítačema …“

Jde mi o posledni slovo. Nevim jestli mam nejaky jety word, nebo mozna to budu ja… ale porad mi to podtrhava… :)

Diky
Doplňuji:
Nojo, nikdo neni dokonalej.. A diky marci1 za nejlepsi odpoved.

Nejlepší odpověď
marci1

„S počítači.“

Další odpovědi
quentos

anyone má pravdu, ale odpověď si žádá menší doplnění, na uvedený zdroj (pravidla.cz) bych nespoléhal úplně ve všem, vyskytují se v něm chyby (fakt, že provozovatelem serveru je jakási firma Zásobování, a.s., tedy v žádném případě odborníci na češtinu, hovoří za vše).
Není nad knižní vydání PČP.

iceT

Větší spokojenost uživatelů s počítači.....

anyone

Bodejť by nepodtrhávalo – má být „VĚTŠÍ“ a „S POČÍTAČI“.
Příště si ověř v pravidlech – viz zdroj:

Zdroj: http://www.pra­vidla.cz/hledej­.php?qr=po%E8%ED­ta%E8e

anonym

Tak buď rád, že Ti to počítač jenom podtrhává. Dokážeš si představit tu hrůzu, kdyby za hrubky rozdával přímo facky?

klob1

Jejky, to přece se bere už na základce..Je pravda,že se také kolikrát chytnu za hlavu.Když něco vidím špatně napsané.Ale co raději se přesvědčím jak to je.Někdy technika a do ní to dával člověk,který zrovna nemusel být v pohodě.No jo, doba musí být něčím zajímavá. Souhlasím s lidičkami,co Ti odpověděli již neboli už.

Ale z toho si nic nedělejte,my se setkáváme s hroznými věcmi v dějinách,historii našeho města.Ani velké kapacity v oblasti historie si netroufali psát o městě a nějací cizí hlupáci,mlaďáci,co jak bylo vidět nevědí nic, si začnou psát o historii města a dělají dost závažné hrubé chyby, ne snad pravopisné, ale historické..Třeba ve jménu parku,úplně zkomolí jméno zakladatele a majitele.A co nejvíce,že ho úplně přejmenují a použijí jméno úplně jiného člověka,ale ani radnici to vůbec nevadí,když historička na to upozorní.A proč jim to je jedno?Protože to neznají a tisknou co jim ty hlupáci napíší.A měnit to už nebudou přece.Nejhorší je,že z toho mají čerpat studenti,jako ze zdroje.

anonym

Retko, má zkušenost je taková, že když se něco nelíbí počítači, tak je lépe zkoumat Pravidla českého pravopisu. Neboj, čeština je těžký jazyk a občas s ní mají problémy i ti nejlepší. A jak jsem tu psala už mockrát, není ostuda se zeptat. Hůř jsou na tom frajeři, kteří „si honí tričko“ a při tom duní hloupostí.