Avatar uživatele
štamgast

Najde se tu někdo kdo to pamatuje :)?

http://web.ar­chive.org/web/200906­03013646/http://od­povedi.cz/
Doplňuji:
Vzal jsem to na https://archi­ve.org/web/, je tu většina WWW stránek ve starších podobách.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? kapka, iceT, johana 56, Dlostev, badisko, gagaga před 3830 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
iceT

Někdo určitě ano,ale já to nejsem.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

Časy od 1.6.2009, keď uživatelia sa delili na aktívnych a pasívnych. Uživatelia si pomáhali radami. Ja som začala aktívne až o 4 mesiace

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ivzez

Tuto podobu jsem kdysi zahlédla,
ale zaregistrovala jsem se sem mnohem později.

Musím říct, že by mi dřívější podoba vyhovovala víc.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kapka

Tý jo, kde jste to vzal? :O Ty nicky mi nic neříkají, ale starší vzhled odpovědí pamatuji. Tohle je ale nějaká ještě beta verze, koukám.

Já rozklikla ten odkaz a než se to načetlo, tak jsem si psala s někým na fb a pak se na ten odkaz vrátila a zapomněla jsem, že jsem to rozklikávala a úplně jsem byla překvapená, že zase změnili vzhled odpovědí, než mi to došlo. :DDD Skleróza pracuje, magořím. :D
Doplňuji:
ocko, děkuji za to přání, nevím, kam jinam Vám to napsat. :)

Upravil/a: kapka

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

Znám to, ale nebyl jsem tam zaregistrovaný takže jsem neodpovídal.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Vždyť to máš ze své přílohy jasné. Vybanovaní uživatelé jsou tam jako anonymové a kromě nich je tam několik málo doposud platných nicků, z nichž mi ani jeden nic neříká. Zřejmě je Odpovědi.cz přestaly bavit a šli za jinou zábavou.
No a jinak se můžeš také občas kouknout od kdy tady kdo je. K jedněm z nejstarších zdejších uživatelů patří annas.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ZIKY CZ

já nevím že sou dvě

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

zajímavé, jak ten čas letí. Už to čtu 4 roky.

před 3830 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

ocko, tí anonymovia, to nie sú vybanovaní, ale odišlí užívatelia. Vtedy sa dodržiavala slušnosť a človek bol človeku človekom.
Medzi veľkých Banov patril Miroslavst, ktorý tu spáchal „užívateľskú sebevraždu“

před 3833 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

led, dnes je tak nějak jedno z jakého důvodu jsou zde anonymové.
A o to, jak jste se tu spolu snášeli od počátku, mi moc nevykládejte. Ty štvanice jsou tu hodně dlouho a rozhodně je nemají na svědomí později přihlášení. Jestli tu byl klid prvního půl roku, tak to si nedovolím tvrdit.
Četla jsem hodně staré příspěvky a byl to docela hnus, jak se k sobě dokáží chovat dospělí lidé. A je to tím smutnější, že na Odpovědích.cz není nikdo z povinnosti ani za trest. Napadat se mezi sebou je nesprávné. Je ale pravdou, že v některých případech nejde o napadání, ale o nevyjasněné a neférové chování některých uživatelů. Jde tewdy o věcnou a správnou kritiku.Pokud zde něco zavání porušením pravidel nebo kodexu a má se o tom mlčet, tak se takový nevyřešený problém bude v určitých periodách stále vracet. Je to totiž efekt neléčeného vředu. To shnilé a zapáchající je totiž třeba otevřít a vyčistit. Jinak od toho pokoj nikdy nebude.
No a na závěr téma „bodový zisk“. Tak s tím má naopak největší problém ta „stará garda“. Kdyby u ní nevznikly problémy s převáděním bodů, kdyby ti „zasloužilí“ nezneužívali možnost čachrovat s profily, tak by nebylo dnes co řešit.
Kolik lidí tu má druhý profil? Kdo potřebuje z poctivých důvodů další profil? Hledat výmluvy a zdůvodňovat nečestné jednání, to opravdu neobstojí.
Uživatelskou sebevraždu tu měl snahu spáchat i jiný uživatel. Potom se tu delší čas neukázal. Dnes přispívá v největším poklidu a nejspíš je rád, že se vše vyřešilo v klidu. Občas tu zavládnou hodně silné emoce a je třeba čas, aby je bylo možno posoudit s nadhledem.

před 3830 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Tému zabanovaných ste vytiahli vy. Ja píšem o tom roku 2010. Bolo to tak, ako tvrdím. A týmto s touto bezobsažnou diskusiou končím.

před 3830 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

annas patrila už od svojich začiatkov medzi najaktívnejších a práve preto má dnes to neuveriteľné množstvo bodov.
Neskôr, keď už sa začalo aj umiestňovanie užívateľov a po nástupe „mladšej“ generácie, ktorá už nie pre radosť, ale pre bodový zisk a umiestnenie, mnoho pôvodných „zahajovacích“ užívateľov odišlo.
Pamätám z tých čias, ako ma poprosili o písanie príspevkov po slovensky, aby si slovenčinu zopakovali. Napriek znalosti češtiny mi to bolo príjemné. Tí uživatelia, žiaľ, tu už nie sú.

před 3833 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
arygnoc

ale niektorí si to pamätajú.

;)

před 3833 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gagaga

ary, a ja si pamatuji Vasi cestinu ! :))
p.s: a to jste se jednou probudil, a zacal mluvit slovensky .. ??
nebo jak se Vam to stalo ?
:o

  • iv-

před 3830 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
arygnoc

niekto ma tu sprdol, niekto poprosil o môj rodný jazyk. (krásna dvojzmyselnosť)

před 3823 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek