štamgast

Najde se tu někdo kdo to pamatuje :)?

http://web.ar­chive.org/web/200906­03013646/http://od­povedi.cz/
Doplňuji:
Vzal jsem to na https://archi­ve.org/web/, je tu většina WWW stránek ve starších podobách.

Nejlepší odpověď
iceT

Někdo určitě ano,ale já to nejsem.

Další odpovědi
led

Časy od 1.6.2009, keď uživatelia sa delili na aktívnych a pasívnych. Uživatelia si pomáhali radami. Ja som začala aktívne až o 4 mesiace

ivzez

Tuto podobu jsem kdysi zahlédla,
ale zaregistrovala jsem se sem mnohem později.

Musím říct, že by mi dřívější podoba vyhovovala víc.

kapka

Tý jo, kde jste to vzal? :O Ty nicky mi nic neříkají, ale starší vzhled odpovědí pamatuji. Tohle je ale nějaká ještě beta verze, koukám.

Já rozklikla ten odkaz a než se to načetlo, tak jsem si psala s někým na fb a pak se na ten odkaz vrátila a zapomněla jsem, že jsem to rozklikávala a úplně jsem byla překvapená, že zase změnili vzhled odpovědí, než mi to došlo. :DDD Skleróza pracuje, magořím. :D
Doplňuji:
ocko, děkuji za to přání, nevím, kam jinam Vám to napsat. :)

honza19hk

Znám to, ale nebyl jsem tam zaregistrovaný takže jsem neodpovídal.

anonym

Vždyť to máš ze své přílohy jasné. Vybanovaní uživatelé jsou tam jako anonymové a kromě nich je tam několik málo doposud platných nicků, z nichž mi ani jeden nic neříká. Zřejmě je Odpovědi.cz přestaly bavit a šli za jinou zábavou.
No a jinak se můžeš také občas kouknout od kdy tady kdo je. K jedněm z nejstarších zdejších uživatelů patří annas.

ZIKY CZ

já nevím že sou dvě

anonym

zajímavé, jak ten čas letí. Už to čtu 4 roky.

led

ocko, tí anonymovia, to nie sú vybanovaní, ale odišlí užívatelia. Vtedy sa dodržiavala slušnosť a človek bol človeku človekom.
Medzi veľkých Banov patril Miroslavst, ktorý tu spáchal „užívateľskú sebevraždu“

anonym

led, dnes je tak nějak jedno z jakého důvodu jsou zde anonymové.
A o to, jak jste se tu spolu snášeli od počátku, mi moc nevykládejte. Ty štvanice jsou tu hodně dlouho a rozhodně je nemají na svědomí později přihlášení. Jestli tu byl klid prvního půl roku, tak to si nedovolím tvrdit.
Četla jsem hodně staré příspěvky a byl to docela hnus, jak se k sobě dokáží chovat dospělí lidé. A je to tím smutnější, že na Odpovědích.cz není nikdo z povinnosti ani za trest. Napadat se mezi sebou je nesprávné. Je ale pravdou, že v některých případech nejde o napadání, ale o nevyjasněné a neférové chování některých uživatelů. Jde tewdy o věcnou a správnou kritiku.Pokud zde něco zavání porušením pravidel nebo kodexu a má se o tom mlčet, tak se takový nevyřešený problém bude v určitých periodách stále vracet. Je to totiž efekt neléčeného vředu. To shnilé a zapáchající je totiž třeba otevřít a vyčistit. Jinak od toho pokoj nikdy nebude.
No a na závěr téma „bodový zisk“. Tak s tím má naopak největší problém ta „stará garda“. Kdyby u ní nevznikly problémy s převáděním bodů, kdyby ti „zasloužilí“ nezneužívali možnost čachrovat s profily, tak by nebylo dnes co řešit.
Kolik lidí tu má druhý profil? Kdo potřebuje z poctivých důvodů další profil? Hledat výmluvy a zdůvodňovat nečestné jednání, to opravdu neobstojí.
Uživatelskou sebevraždu tu měl snahu spáchat i jiný uživatel. Potom se tu delší čas neukázal. Dnes přispívá v největším poklidu a nejspíš je rád, že se vše vyřešilo v klidu. Občas tu zavládnou hodně silné emoce a je třeba čas, aby je bylo možno posoudit s nadhledem.

led

Tému zabanovaných ste vytiahli vy. Ja píšem o tom roku 2010. Bolo to tak, ako tvrdím. A týmto s touto bezobsažnou diskusiou končím.

led

annas patrila už od svojich začiatkov medzi najaktívnejších a práve preto má dnes to neuveriteľné množstvo bodov.
Neskôr, keď už sa začalo aj umiestňovanie užívateľov a po nástupe „mladšej“ generácie, ktorá už nie pre radosť, ale pre bodový zisk a umiestnenie, mnoho pôvodných „zahajovacích“ užívateľov odišlo.
Pamätám z tých čias, ako ma poprosili o písanie príspevkov po slovensky, aby si slovenčinu zopakovali. Napriek znalosti češtiny mi to bolo príjemné. Tí uživatelia, žiaľ, tu už nie sú.

arygnoc

ale niektorí si to pamätajú.

;)

gagaga

ary, a ja si pamatuji Vasi cestinu ! :))
p.s: a to jste se jednou probudil, a zacal mluvit slovensky .. ??
nebo jak se Vam to stalo ?
:o

  • iv-

arygnoc

niekto ma tu sprdol, niekto poprosil o môj rodný jazyk. (krásna dvojzmyselnosť)