Sober

Najde se podnikatel, který projeví zájem?

Více informací v otázce Pomůže někdo, poradí?
Doplňuji:
Standardním způsobem nejsme úspěšní. Jmenuje se Jiří,bydlí v Praze,je mu 33 let, vyučený /sou bez maturity/, fyzicky zdatný, ŘP B, PC uživatelsky./Rozvoz zboží, hlídání objektů, úklid, práce v zahradnictví ap./

Nejlepší odpověď
anonym

a zájem o co,o vás jako pracovní sílu,nebo o nějakou spolupráci,z vaší otázky jsem nepochopila o co mám mít zájem

Další odpovědi
panenka

Mám manžela podnikatele má pod sebou zedníky před dvoma měsícama jsme jednoho přijaly pokud bychom ještě hledaly další (jakože od Jara do Podzimu) práce je dost)ozvala bych se vám napište mě přes odpovědi na meil já si vás uložím napište mě taky odkud jste a jakmile budem potřebovat ráda se vám ozvu.Ještě se chci zeptat dělá na žl nebo chce dělat na HPP to mě taky prosím napište.

panenka

Ted jsem si přečetla vaši otázku z minula jak už jsem již psala ráda bych vám pomohla ale jste z Prahy a my z Moravy tak vám aspoň přeji hodně štěstí a at se vašému synovi nějaká práce brzy naskytne.

vagra

Sober hledá práci pro svého syna,podr.na :

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/pomaham-synovi-sehnat-praci-pomuze-nekdo-poradi