mosoj

Najde se ?

Pro škarohlídy, přátele i nepřátele. Nedařilo se mně doma nějak zaktualizovat mapu v autonavigaci ( nedělal jsem to poprvé), tak jsem s tím zašel dnes do prodejny, kde mně ji za 200 Kč zaktualizovali. Než jsem došel cca 300 m k autu tak mně ji z tašky ukradli. Nahlásil jsem to na policii.
Tipněte si, najdou ji.

Nejlepší odpověď
arygnoc

ha ha ha.
Doplňuji:
nesmejem sa vám (je mi ľúto, že ste boli tak nepozorný), ale vašej naivite: najdou ji?

Další odpovědi
Hamon

Policie by nenašla led na pólu.

lukas.zmizik

Tož leda by ju našli někde v bazaru …ale pokud by si ju pan zloděj nechal pro osobní potřebu, tak jí těžko policie najde…leda by prohledala každý barák v ČR nebo co já vím – v Rumunsku… a to za za tu navigaci nestojí…

bolak

Zapomněl jsi ještě dodat: „…a jestli najdou, odevzdaj ji?“

Zdroj: http://www.you­tube.com/watch?v=PCpi8m6­W1CQ

Lamalam

Na 99,9999% jí nenajdou.