Matthew

Najde mi program SHAZAM písničku, když ji sám zazpívám ??? :D

Bohužel už nevlastním telefon s touhle vychytávkou a předtím mě to nenapadlo zkusit. :)

PS: Shazam – Je aplikace, která během několika sekund zjistí název a interpreta písničky, pomocí malé nahrávky z mobilního telefonu. (viz. přiložíte na pět sekund reprák telefonu k rádiu, televizi atd.) Shazam pak dále odesílá data na server, kde se píseň rozpozná a vám se zobrazí údaje o songu.

Nejlepší odpověď
anonym

Shanzam hlavně nahranou stopu převádí do binární soustavy (0, 1) a porovnává je s originálem.

Jiné programy které poznají o pobrukování fungují na principu že Váš hlas převede jejich algoritmus do určitého grafu který se následně porovnává.

Další odpovědi
Itter

Vyzkoušeno a nenajde – Shazam, Soundhound a Google – ani jedno
…ale zpívat jsem nikdy neuměl…