Funna

Naivně jsem si myslela…

že pokud někdo pokládá anketní otázku, tak chce šlyšet názor těch druhých…ne jen souhlasné přikyvování s tím, co si myslí on…nebo se pletu?
Doplňuji:
Česílko mě odhalilo .-)…
Layoutman…a jsi úplně v pořádku? proč bychom měli vymírat?…jen proto, že homosexuálové, co za komoušů taky byli, ale skrývali se, se teď nebojí otevřeně přiznat, že jsou takoví, jací jsou?…já např. znám ze svého okolí jen jednu takovou ženu…a všichni mí ostatní známí a kamradádi jsou plození dětí vztřícní!!!

Nejlepší odpověď
Alesh

To sis opravdu myslela naivně. 🙂
Je to ale víceméně úměrné jeho inteligenci. Čím inteligentnější člověk, tím zpravidla lépe snese cizí odlišný názor. Ale nemusí to být jen otázkou inteligence jedince.
Pokud se diskutuje o vznětlivých tématech, pak dost často si protistrany dají „po držce“. Ať už má člověk jakýkoli názor, je lépe se těmto tématům vyhnout nebo je diskutovat pouze s prověřenými diskutéry.

Další odpovědi
quentos

Jak kdo. Je to trochu vo lidech. Většina,troufám si tvrdit, spíš chce slyšet ten názor.

beer

Buď chce tímto způsobem dosáhnout potvrzení svého názoru (kolikrát jakoby byla anketa přesně z tohoto důvodu vytvořena), případně to ani jinak neumí, nebo je třeba hloupý..
Názor

anonym

to je právo jednotlivce si vybrat, i když většina má jiný názor.
Doplňuji:
asi se jedná o tohle http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/povolili-byste-adopci-deti-homosexualum

anonym

To je věc každého. Tu otázku jsem chtěl uzavřít, protože se už opakovala, takže jsem nějakou odpověď vybral podle svého uvážení. Vybral jsem si holt špatné téma, protože jak to tady tak vidím, pomalu začnem vymírat.
Doplňuji:
Asi nejsem dost inteligentní na to, abych pochopil teplouše.

anonym

ad Layotman,to není o inteligenci,ale o schopnosti zpracovat objektivní skutečnosti a fakta ale i o toleranci.Ty jsi svojí otázku položil tak,jako bys bez ohledu na svou sexuální orientaci chlupatou zadnici neměl! Ostatně pro doplnění ti mohu sdělit,že sexuální praktiky s jedinci stejného pohlaví jsou známé i mezi zvířaty.A těm hrozí vyhynutí pouze v důsledku vlivu lidských aktivit.Podobné názory měl už jeden německý čalouník narozený v Rakousku a zplozený z příbuzenského vztahu.Ono to tak bohužel bývá,že ti,kdo chtějí být papežštější než papež,mají většinou sami máslo na hlavě (nebo v hlavě).

anonym

Dobře necháme to být a dáme prostor jiným otázkám. Nikam bychom se nedostali. To je stejný, jako se hádat jestli Windows nebo Linux. S tímto tématem končím.

Alesh

Ale tak téma je to dobré, jen si myslím, že je potřeba nebýt tak konfrontační. Svět není černobílý.
Pokud tě zajímá můj názor na adopce. Tak já to nevidím tak jednoznačně. Spíše se ale kloním k názoru, že nepovolit. Umím si ale představit, že za určitých podmínek a v některých případech by to povoleno být mohlo (např. dítě osvojí přítelkyně matky dítěte). Co mě dost vadí, když x lidí to bezhlavě odsouhlasuje, jen proto, že jsou namasírováni z TV.