jopik

Naistaloval jsem si nový ovladače na grafickou kartu a snižilo se mi rozlišení z 1366×768 jen na 1024. Jak to?

Mam mininotebook s integrovanou grafickou kartou dřív tam ATI RADEON 6250 a naistaloval sem tam novy ovladače a misto toho aby to bylo lepši je to horší. Jak je to možný ? a jak bych to moh vrátit zpět?:(

Nejlepší odpověď
štamgast

Normálně-na ploše mimo ikony klikni pravím tlačítkem, pak klikni na Catalyst a tam to nastavíš. A ještě jsem objevil když dáš tím pravým tlačítkem, tak třetí od spodu je položka Rozlišení.