lamforest

Nainstalují mi Windows 7?

Chci si koupit notebook ve kterém je Windows8, ale já chci Windows7.
Nainstalují mi to v tom obchodu?
Doplňuji:
Zdarma nebo za peníze?

Nejlepší odpověď
Bedy

Zřejmě si budete muset zaplatit za licenci Windows 7 a zřejmě si naúčtují něco za instalaci Windows 7. Chce se to domluvit s prodávajícím.

Další odpovědi
huxa

dle toho v jakém obchodě, nejsíše by to prodali verzi win7 a za příplatek naistalovali

anonym

Pokud budeš nakupovat v Alze (Alza.cz) a přeinstaluješ si systém na Win 7 automaticky ti zaniká záruka. – Toto mi na můj dotaz řekl jak obchodník tak i poradce.