velke V

Nainstalovsla jsem Ad-ware,restartovsla notebook a ted mi vyskocilo okno,

You have not activated identity monitoring. Mam to potvrdit. Po dvou spatnych zkusenostech se fakt bojim potvrzovat. Antivir je stazeny a ma byt free. Dekuji V

Nejlepší odpověď
Bedy

Ad-Aware má už svou slávu za sebou bohužel a podle mého názoru je pro běžného uživatele počítače nejlepší volbou program Microsoft Security Essentials. Je zdarma, v češtině, velice přehledný a jednoduchý na nastavení a též zaujme svou úsporností na výkon počítače.
Ke stažení z http://window­s.microsoft.com/cs-cz/windows/security-essentials-download