Nainstaloval jsem si na win7 flatout 2. Poté to po mně chtělo restart počítače, taky jsem tak učinil. více... popis.

Počítač se ale poté nezapnul a přsunulo mě to do Startup Repair, kde to hledalo problém, který po 20 minutách nenašlo... myslím, že je problém se StarForce, který win7 nepodporuje.
Děkuji za jinou odpověď, než re-install počítače.

Doplňuji:
"bod obnovy" se mi žádný nevytvořil ale když vložím win7 dvd mám tu system restore a bohužel mi to tu píše "No restore points have been created on your computer's system drive." Jsem v koncích poraďte jak se třeba zbavit StarForce přes cmd, nebo já nevim...... :(((((

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Reinstall nebude potřeba. Měl jsem stejný problém. Dostal jsem se do nouzového režimu a vše kolem Flatouta jsem vymazal. Pak bylo všechno OK.

Zdroj: http://windows.microsoft.com/c s-cz/windows7/start-your-compu ter-in-safe-mode

Další odpovědi:

Bronzový

Jako každý běžný uživatel si vytváříte buď bod obnovy nebo zálohované disky.

Tak že stačí prdnou instalační DVD Windows 7 a následně zvolit obnovit bod obnovy - nebo tak nějak.

Zlatý

hm.

pokiaľ niečo inštalujete pre novší OS (w7, w8), doporučujem vždy si zistiť, či daný program v danom os vôbec pobeží (na inštalačnom cd, dvd sú vypísané podporované OS).

Prevencia je prvý krok k bezpečnosti.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.