Avatar uživatele
panenka

nainstaloni z cd kies mp3

dobry den k mobilnimu telefonu samsung jsem obdrzela 2 cd kies vlozila jsem ho do pc a zjistila jsem ze je to v anglictine muzete mi prosim poradit a napsat jak si to z toho cd nainstalovat dekuji muze byt i odkaz na stranku
Doplňuji:
pry vejde ale je tam cd 1 a cd 2 a ja nevim jak na to volala jsem si i na samsung tam mi slibili že mi postup pošlou a neposlali mi zatim nic a to už jsem jich o postup prosila 4 krát

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, rynek878 před 4924 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Fred

Pouzijte nejaky prekladac, abyste se dozvedela, co se tam vlastne pise.
Take si muzete nejprve zjistit, co vlastne ten software umi – treba ho vubec nepotrebujete. Pokud ho nepotrebujete, proc utracet cas instalaci a zabyrat misto v pocitaci.

Ja nainstaloval sw pro svou Nokii a ukazalo se, ze je to vcelku k nicemu. Na presun souboru Mobil – PC neni nic potreba a nic dalsiho nepotrebuju – stejne se ten program nacita strasne pomalu a jeste tam nacpal procesy, ktere bezi i tehdy kdyz je vubec nevyuzivam – zbytecne zdrzuji PC.
Takze zvazte, zda opravdu potrebujete…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Možná to je v angličtině ale zní to francozsky.
[kies] ve francouzštině znamená kdo je to, takže třeba to mobil potřebuje ještě v angličtině.
To CD se nevejde do mobilu?
Doplňuji:
Panenko, z http://www.sam­sungapps.com/a­bout/onPc.as si to stáhněte nic to nestojí. Je tam mnoho jazyků i čeština. Instalace všech aplikací zabere asi čtvrt hodiny. Pokud se na ploše nevytvoří zástupce kies, najděte Program Files\Kies\Ki­es.exe. Ten spusťte a otevře se okno jaké je v tutoriálu na webové stránce. První co se po spuštění objeví je Nápověda a to česky. Hlavní nastavení najdete vlevo nahoře.

Pokud připojíte zařízení k počítači pomocí kabelu USB, aplikace Kies automaticky rozpozná připojené zařízení a vytvoří podmínky pro to, aby mohlo být dané zařízení (mobil) používáno. Připojené zařízení se zobrazí jako ikona v pravém horním rohu pracovní obrazovky (v aplikaci Kies).

Pokud něco nejde, může to být chybou CD proto ten odkaz na http://www.sam­sungapps.com/a­bout/onPc.as

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
kablik

jak všichni víme, ke každému přístroji musí být přiložen čeký mauál(návod)a pokud není, pak je bombardujte svými dotazi tak dlouho až se z toho po…, soudím však že vy mobil s tak složitými funkcemi ani nepotřebujete…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Docela rád bych se o tom něco dozvěděl, ale nenapsala jste o jaký mobil se jedná.
Tak jenom řada odkazů na instalaci kies, koukám, že jsou s ní potíže.
¨
Do prčic, ten odkaz jsem sem nedal. Omlouvám se a napravuji .
http://search­.seznam.cz/?sou­rceid=szn-HP&thru=sug&q=kies

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
panenka

jde o telefon samsung monte gt s5620 už jsem se na něm skoro vše naučila ovladat ale tohle mi nejde i přes veškeré prosby by žadny postup neposlali.

před 4924 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek