panenka

nainstaloni z cd kies mp3

dobry den k mobilnimu telefonu samsung jsem obdrzela 2 cd kies vlozila jsem ho do pc a zjistila jsem ze je to v anglictine muzete mi prosim poradit a napsat jak si to z toho cd nainstalovat dekuji muze byt i odkaz na stranku
Doplňuji:
pry vejde ale je tam cd 1 a cd 2 a ja nevim jak na to volala jsem si i na samsung tam mi slibili že mi postup pošlou a neposlali mi zatim nic a to už jsem jich o postup prosila 4 krát

Nejlepší odpověď
Fred

Pouzijte nejaky prekladac, abyste se dozvedela, co se tam vlastne pise.
Take si muzete nejprve zjistit, co vlastne ten software umi – treba ho vubec nepotrebujete. Pokud ho nepotrebujete, proc utracet cas instalaci a zabyrat misto v pocitaci.

Ja nainstaloval sw pro svou Nokii a ukazalo se, ze je to vcelku k nicemu. Na presun souboru Mobil – PC neni nic potreba a nic dalsiho nepotrebuju – stejne se ten program nacita strasne pomalu a jeste tam nacpal procesy, ktere bezi i tehdy kdyz je vubec nevyuzivam – zbytecne zdrzuji PC.
Takze zvazte, zda opravdu potrebujete…

Další odpovědi
anonym

Možná to je v angličtině ale zní to francozsky.
[kies] ve francouzštině znamená kdo je to, takže třeba to mobil potřebuje ještě v angličtině.
To CD se nevejde do mobilu?
Doplňuji:
Panenko, z http://www.sam­sungapps.com/a­bout/onPc.as si to stáhněte nic to nestojí. Je tam mnoho jazyků i čeština. Instalace všech aplikací zabere asi čtvrt hodiny. Pokud se na ploše nevytvoří zástupce kies, najděte Program Files\Kies\Ki­es.exe. Ten spusťte a otevře se okno jaké je v tutoriálu na webové stránce. První co se po spuštění objeví je Nápověda a to česky. Hlavní nastavení najdete vlevo nahoře.

Pokud připojíte zařízení k počítači pomocí kabelu USB, aplikace Kies automaticky rozpozná připojené zařízení a vytvoří podmínky pro to, aby mohlo být dané zařízení (mobil) používáno. Připojené zařízení se zobrazí jako ikona v pravém horním rohu pracovní obrazovky (v aplikaci Kies).

Pokud něco nejde, může to být chybou CD proto ten odkaz na http://www.sam­sungapps.com/a­bout/onPc.as

kablik

jak všichni víme, ke každému přístroji musí být přiložen čeký mauál(návod)a pokud není, pak je bombardujte svými dotazi tak dlouho až se z toho po…, soudím však že vy mobil s tak složitými funkcemi ani nepotřebujete…

mosoj

Docela rád bych se o tom něco dozvěděl, ale nenapsala jste o jaký mobil se jedná.
Tak jenom řada odkazů na instalaci kies, koukám, že jsou s ní potíže.
¨
Do prčic, ten odkaz jsem sem nedal. Omlouvám se a napravuji .
http://search­.seznam.cz/?sou­rceid=szn-HP&thru=sug&q=kies

panenka

jde o telefon samsung monte gt s5620 už jsem se na něm skoro vše naučila ovladat ale tohle mi nejde i přes veškeré prosby by žadny postup neposlali.