Náhrobní kameny pro zvířátka?

Existuje nějaká webová stránka, kde se dá objednat malý náhrobní kámen pro zvířátko, jako například kočka..? Zatím jsem jen našla stránky, kde není možnost vložení do košíku a opravdu se teď necítím, že bych někam mělo osobně volat pro objednávku…
Existuje tedy nějaká stránka, kde se dá objednávat náhrobní kámen malej pomocí vložení do košíku..?

Nejlepší odpověď
badisko

http://www.brou­senesklo.eu/nah­robni-desky-pro-domaci-mazlicky/

nicmene stejne doporucim navstivit kamenictvi …:) …

Další odpovědi
Bedy

Není nadto se domluvit s kameníkem, který vše udělá na míru a podle Vaších představ. Takže pokud to nespěchá, tak bych zašel za kameníkem.

www

Zkus projít odkaz, tedy pokud se cítíš. Je to tuším v pdf, ten co jsem viděl:

Zdroj: www.google.com/se­arch?nomo=1&q=www­.zvirecipohreb­.cz&client=ms-opera-mini&channel=new&gws_­rd=cr&redir_es­c=&hl=cs&

marci1

Myslím, že v každém kamenictví by Vám vyhověli. Pro ukázku :

Zdroj: http://www.pohrebni-urny.cz/zvireci-nahrobky/Nahrobni-kamen.html

jirkajirka

Na Českomoravské Vysočině je psí hřbitov a tam se mi líbí jedna náhrobní deska. http://www.zkra­covatko.cz/BNBZZX Jinak ji pěkně udělají v kamenictví u hřbitova. Kde je možnost přesně se domluvit jak deska má vypadat.

XenieRo

Krematorium zvířat Praha je skvělé řešení poslední cesty mazlíčka. je to důstojné. Taky jsem jejich služeb zatím nemusela využívat, ale kdyby to náhodou přišlo, vím díky nim, jak to řešit.

anonym

Já osobně tothle moc neřeším- náhrobní kámen nic nezmění…já vždycky
u hrobečku zasadím nějaký stromek nebo keř.

Pajka.111

No, to je hezký, ale mít nějakou vzpomínku doma, je taky fajn. Minimálně urničku na popel https://www.kre­matoriumzvirat­praha.cz/produk­ty/urny-na-popel-zviratka/.

badisko

notaaak bohemico nechej nas taky vydelat …:D je az s podivem jak lidi dokazou vydelat na necem takovem jako je smrt ..ale dokud bude poptavka tak bude mnabidka …:D

anonym

Ty se o práci bát nemusíš, umírat se bude stále !

briketka10

já mám všechny moje drobečky
na zahrádce a okolo kameny s
velkou svíčkou ..