Nahrazení antivirového programu

Chtěla bych nahradit starší verzi antiviru Nod 32 2.7 programem Microsoft security Essentials. Zdá se že nemaká jak má a propouští viry i když se aktualizuje a dělá že je všechno ok. Ale nechci Nod vymazat uplně jen ho odstavit mimo provoz.. jak to mám udělat děkuji

Nejlepší odpověď
9 řemesel

Velice Vás varuji před oběma antiviry na jednom PC.Zvláště s Nodem!!!Chcete-li předejít problémům které ani nebudou vidět,ODINSTALUJTE ho, znláště když nevíte, jak ho eleiminovat, aby byl v klidu.On totiž NEBUDE v klidu.Jeho případná nová instalace je rozumnější „zlo“ , než 2 antiviry, to mi věřte !!