hrhr2

Nahrávání pořadu: Jak nastavit TV kanál?

Dobrý den, mám DVD rekordér Panasonic Diga DMR-EX773 a přijímám pozemní signál z Allbox AL-35. Po přeladění stanic se vyskytl problém.

Když chci nastavit časové nahrávání na disk, tak při výběru kanálu je v nabídce jen AV1 a AV2. Jak mám prosím nastavit vstup a vybírat si přímo z TV kanálů?

Moc děkuji za pomoc.

Odpovědi
Jikra

Nevím jak to máš zapojený ale Panák 773 má svůj DVB-T tuner, takže návod do ruky a podle obrázků zapojit a potom naladit. Anténa do rekordéru (koaxiál RF IN) a z rekordéru (koaxiál RF-OUT) do STB-T. Oba přístroje potom kabelama Scart-Scart do TV. Na rekordéru automaticky nebo ručně naladit a potom seřadit pozemní tv kanály od pozice 1 do x dle vlastních preferencí. Při zadání časového nahrávání se objeví tabulka kde v vlevo jako první je nápis KANÁL a pod ním ve žlutém poli je – AV1– a pomocí šipek na centrálním kruhu ovládače a nebo tlačítkem INPUT SELECT vybrat další pozice tj. AV2 /ČT1/ČT2/NOVA atd. A mělo by to makat.