Heřman

Nahrávání obrázků na internet – free

Dobrý den. Chci se zeptat jestli mohu nahrávat na internet obrázky a aby třeba jsem je našel přes google obrázky. Děkuji za odpověď Heřman.

Odpovědi
bolak

Abys to našel pod google obrázky, to je jediný požadavek který máš? Nějak nevím k čemu to pak bude dobrý :). Pokud chceš uploadovat obrázek na internet a pak si ho někam vložit, nebo někomu poslat link, tak to můžeš třeba tady:

http://3x.cz/

hanulka11

bežně nacházím své obrázky ,které jsem nahrála do různých webů na Google

samicek333

Dejte si je třeba na blog, nebo na galerie.cz , nebo na rajce.net – tam si ale musíte stáhnout program. Když pak pojmenujete nějak tu fotku a to stejné zadat do googlu mělo by se vám to tam zobrazit.