Poklička

Nahrávaní na YouTubbe

Dobrý den

Když video nahrávam na YT a pak třeba nechtěně si zavřu prohlížeč nebo když mi ten prohlížeč spadne,při otevření prohlížeče jestli to video bude pokračovat v nahrávaní na YT? Nebo to budu muset celý znovu nahrát!

Nejlepší odpověď
danyy

znova nahrát :)

Další odpovědi
anonym

Mám jinou zkušenost; nahrával video o velikosti v řádu 1–2 GB, nechtělo se mi čekat na dokončení uploadu páč se mi chtělo spát. Tudíž ukončil systém Windows hibernací. Další den po spuštění systému pokračovalo nahrávání do služby Youtube. Při zavření prohlížeče je to jiné, tam je jiná relace, tam je nedokončené nahrání a chce to poslat znovu.