martin14

Nahrávání filmů z TV jak a naco?

Mám satelit OpenBox ale nevím jestli jde přes něj nahrávat, jestli jde nahrávat programy tak prosim poradtě jak je nahrát a naco je nahrát a nebo naco přes co je nahrát, prosím poraďte?
Doplňuji:
OpenBox X 810

Nejlepší odpověď
Jikra

Nepíšeš typ ale jsou dvě možnosti nahrávání ze satelitu a to buď přes konektor Scart na libovolný DVD HDD recorder a nebo přes USB na externí HDD a nebo jiné medium.Záznam na DVD HDD je samozřejmě přenosný tzn.nahraješ, vystřihneš reklamy a vypálíš na DVD.Záznam na externí HDD přes USB můžeš pouze přehrávat jen a jen na přístroji na kterém si to nahrál.Tento formát záznamu pro normální uživatele prý nejde zpracovat na PC.
http://www.inter-servis.cz/eshop/sa­telitni-technika-anteny/sat-prijimace/optibox-pony
Tak OB X810 jak vidím má možnost nahrávání na externí HDD s formátem FAT32.Ve formátech jsem mimoň tak teď by měli nastoupit IT borci a vyjádřit se k tomuto tématu.

Další odpovědi
geoorg

Pokud umí nahrávat ta krabička od satelitu, tak si to najdi v příslušném návodu. Pokud ne, tak potřebuješ nějaký rekordér. Návod na to, jak to zapojit, aby ti to nahrávalo bude opět v návodu, nebo se zkus zeptat nějakého příbuzného mladšího 25ti let.

dudu

Svého času jsem na chalupu pořídil analogový a digitální TV-Tuner. Vypadá jako fleška a připojuji ho přes USB k noťasovi a pomocí koaxiálu k anténě. Toto udělátko umí nahrávat ihned, nebo záznam načasovat a nabízí buď možnost ukládání na disk nebo přímé vypálení na DVD. Anolog příležitostně také využívám k digitalizaci starších nahrávek z videokamery dosud uložených na VHS kazetách.