Avatar uživatele
martin14

Nahrávání filmů z TV jak a naco?

Mám satelit OpenBox ale nevím jestli jde přes něj nahrávat, jestli jde nahrávat programy tak prosim poradtě jak je nahrát a naco je nahrát a nebo naco přes co je nahrát, prosím poraďte?
Doplňuji:
OpenBox X 810

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? dudu před 4443 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Jikra

Nepíšeš typ ale jsou dvě možnosti nahrávání ze satelitu a to buď přes konektor Scart na libovolný DVD HDD recorder a nebo přes USB na externí HDD a nebo jiné medium.Záznam na DVD HDD je samozřejmě přenosný tzn.nahraješ, vystřihneš reklamy a vypálíš na DVD.Záznam na externí HDD přes USB můžeš pouze přehrávat jen a jen na přístroji na kterém si to nahrál.Tento formát záznamu pro normální uživatele prý nejde zpracovat na PC.
http://www.inter-servis.cz/eshop/sa­telitni-technika-anteny/sat-prijimace/optibox-pony
Tak OB X810 jak vidím má možnost nahrávání na externí HDD s formátem FAT32.Ve formátech jsem mimoň tak teď by měli nastoupit IT borci a vyjádřit se k tomuto tématu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
geoorg

Pokud umí nahrávat ta krabička od satelitu, tak si to najdi v příslušném návodu. Pokud ne, tak potřebuješ nějaký rekordér. Návod na to, jak to zapojit, aby ti to nahrávalo bude opět v návodu, nebo se zkus zeptat nějakého příbuzného mladšího 25ti let.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dudu

Svého času jsem na chalupu pořídil analogový a digitální TV-Tuner. Vypadá jako fleška a připojuji ho přes USB k noťasovi a pomocí koaxiálu k anténě. Toto udělátko umí nahrávat ihned, nebo záznam načasovat a nabízí buď možnost ukládání na disk nebo přímé vypálení na DVD. Anolog příležitostně také využívám k digitalizaci starších nahrávek z videokamery dosud uložených na VHS kazetách.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek