nahrávání

Zakoupil jsem LCD TV Panasonic TX-L37V10E. Pro satelitní příjem využívám modul v CI slotu televize . Čili klasický satelitní receiver jsem přestal používat. Ovšem nemohu přijít na to, jak pořady ze satelitu nahrávat na DVD recorder (Panasonic DMR-EX77). Digitální pozemní vysílání jde nahrávat bez problémů, jelikož je mám naladěny i na DVD recorderu. Dříve jsem nahrával satelitní programy pomocí propojení sat. receiveru a DVD recorderu přes AV2 vstup, který jsem na DVD recorderu naladil. Lze vůbec nahrávat sat. programy, když používám přímý vstup ze satelitu do TV pomocí modulu v CI slotu??? Děkuji.

Odpovědi
GangstaHelper

To lze asi jen tehdy, pokud má samotný modul na sobě nějaký konektor k připojení zařízení, nebo pokud tuto možnost má přímo televize (výstup obrazu získaného modulem).