Dakstor

Chci-li nahrát písničku, je třeba mít vlastní hudbu, anebo je možné si hudbu k té písni nechat vytvořit přímo ve studiu?

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, když chci nahrát písničku, tak jestli je potřeba mít vytvořenou vlastní hudbu, anebo jestli je možné, že by mi tu hudbu k té písni vytvořili přímo ve studiu. Díky za odpovědi.

Nejlepší odpověď
gecco

Přímo ve studiu asi neee, ale jinak se takovému požadavku říká zhudebnění (libreta, básně, textu) a splní ti jej kdekterý skladatel, jehož si můžeš dovolit zaplatit…

Další odpovědi
xxx3

jakože by ve studiu seděl nějaký „erární skladatel“? Obvykle lidé (nebo kapely), kteří chtějí nahrávat ve studiu mají něco připravené. Proto se také tak liší produkty, které ze studia vycházejí, ne každý je schopen složit dobrou muziku. Buď se musíš pokusit něco složit, nebo hledej skladatele;)