vevinka007

Nahrávací studio

Mohla bych si pronajmout kameru a mikrofon a nazpívat pár songů + videoklip a dát to do nahrávacího studia, aby to poupravovali ? Děkuji moc za odpovědi

Odpovědi
led

Je to len otázka peňazí za prenájom a honoráre pre hudobného režiséra, majstra zvuku a technikov. Zvukových štúdií je dosť, ale treba medzi nimi vyberať opatrne a preveriť si referencie. Kvalita nahrávky sa nemusí rovnať finančným nákladom.Ceny sú rôzne.

Jana5678

To záleží na majiteli studia, ale můj syn si zařídil jedno doma a zatím nahrává jen pro kamarády. Nedávno jsem mu slíbila k narozeninám nový efekt, procesory a přehrávače z internetových stránek https://www.top­muzika.cz/kate­gorie/efekty-procesory-a-prehravace-890/, což pro mě bylo skutečnou výzvou, a to zejména v dnešní době, kdy je nabídka na trhu tak široká. Musela jsem prozkoumat různé značky a modely, aby vše fungovalo co nejlépe.