tony2412

Kde mi nahrají čip do klíče?

Mám jeden klíč s nahraným čipem do zapalování a jeden klíč s nenahraným čipem,byl jsem ve dvou zámečnictvích kde dělají autoklíče s čipem ale neumějí to nahrát,to musím jít do autoservisu?Nebo víte kde mi to nahrají v zámečnictví v Praze?

Odpovědi
setapouch

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/oprava-do-k-centralnimu-zamykani

rigormortis

Ano, musíte zajít nejlépe do origoš servisu…sice si připlatíte (a to krutě…s imobi­lizérem i kolem 3 000kč), ale zase máte záruku na nahrání nových kódů (tahají to z nějakých registrů vozidel nebo štítků na karoserii).