Ivana

Náhradní zdroj elektrické energie pro RD při výpadku proudu.

Potřebuji poradit vhodný typ elektrocentrály
o výkonu cca 6 kW,benzínový motor,nižší hlučnost pro případ výpadku el. proudu u RD,tzn s možností napojení el. spotřebičů v domácnosti.Za­jímalo by mě,kde je možno toto zařízení sehnat.Informaci ani případný kontakt na výrobce či dodavatele se mi zatím nepodařilo získat.Budu vděčná i za jakýkoli typ. Díky.

Odpovědi
fira

Napište do vyhledavače elektrocentrály a je jich tam hromada.Vyrobci a vše co se jich týká.

romik01

Dobry den.
Do jake ceny by jste se chtela vlezt?

Ano.vyhledavejte benzinove generatory nebo benzinove elektrocentraly.