Zubejda

Náhradní poličky do lednice

Dají se sehnat náhradní platové poličky do dveří lednice Zanussi?
Zatím se mi to nepodařilo zjistit i když si myslím,že to není žádný div,když polička praskne. Stejně tak "bedny " na zeleninu u lednice Elektrolux jsou tak křehké,že jsme je poškodili hned na začátku užívání.Děkuji.

Nejlepší odpověď
hanulka11

já jsem zašla do opravny a přesně mi je objednali bylo to bez problémů
taky mám Zanussi

Další odpovědi
hanny 2

My máme ledničku zn. Liebherr.Taky teď máme některé nové poličky,ty staré jsem pořád lepila vteřinovým lepidlem,ale drželo to dobře.
Takže jen si zjistit prodejnu,tam to objednají a dodají.

Pajka.111

Vážení, měla bych dotaz. Domů scháníme novou lednici. Máme jistou představu o kvalitě. Určitě nechceme šetřit, ale rozhodně nechceme vyhazovat peníze na něco, co není kvalitní. Jaká značka nebo třeba i přímo model vám sedl? A jaký třeba zase nekupovat?