annas

Nahradíte část věty (označenou uvozovkami) příslovím?

Toxikomana je nutno vést tak, aby si uvědomil svůj sklon k nepřípustným zkrácením, aby získal frustrační toleranci a „aby pochopil, že pouze to, čeho člověk dostihne vědomým úsilím, je pro něj hodnotné.“

Nejlepší odpověď
martina1

Nenapadá mě nic jiného,než:Každý je svého štěstí strůjce.

Další odpovědi
Bumbes

Co si sám člověk neudělá, to nemá a to ho netěší.

vagra

Pokud připustíme možnost,že vědomé úsilí člověka je práce,pak by mohlo platit ono vzletné – Práce šlechtí.