Nahradí jízda na rotopedu kompletně jízdu na kole ze zdravotního zhlediska? Vyplatí se na tom jezdit v zimě?

V zimě by si člověk mohl na kole rozbít nos na ledu a cestou z kopce, takže rotoped to nahradí na 100%?

Odpovědi
Lamalam

Na 100% to nenahradí. Co pozitivní emoce z projížďky? Ty také patří mezi zdravotní aspekty jízdy.

dubraro

V podstatě ano. Sice je to docela nuda, ale aspoň si na náledí nezlámeš hnáty nebo nechytíš zápal plic.