Náhrada za MS Office. TextMaker

přišla nám nabídka na Textmaker. Je to kancelářský balík kompatibilní s MS Office, co nám říkali. Má s ním někdo zkušenosti? Je fakt o dost levnější, tak nevím co si myslet.

Odpovědi
hem

Doporučuji před koupí vyzkoušet OpenOffice, který také nabízí kompatibilitu s MS Office a přitom je zadarmo.

Jestli Vám OpenOffice nevyhoví, můžete vyzkoušet trial verzi TextMakeru http://www.sof­tmaker.com/en­glish/ofwdemo_en­.htm

Zdroj: www.openoffice­.cz/stahnout

led

Tiež doporučujem OpenOffice a nastaviť ho, aby fixne ukladal ako dokumenty MsOffice. Mám s tým dlhoročné skúsenosti a som veľmi spokojná