Náhlé zvýšení Ping???

dobrý večer, hraji multipayer COD4 a zjistil jsem že se mi zvýšil ping. obvikle jsem měl něco okolo 30 až 40 ale ted to je tak 150 až 300 samozřejmě to ukrutně laguje. hraji na stejných serverech a nic zásadní sem na pc nedělal čím to může být??? předem děkuji za odpověd

Nejlepší odpověď
Reuef

to michal kole : ping je odezva serveru takze cim vetsi tim horsi

zkus si zmerit ping jinde…spust si cmd a napis treba ping www.odpovedi.cz a pokud bude taky vysoky tak je neco spatne u tvyho poskytovatele pripojeni…popr se zeptej jestli v tech hrach nemaji vyssi ping i ostatni

Další odpovědi
Michal Kole

Nezrychlil tvůj provider nebo neuprdagoval servery provozovatel hry ?