briketka10

Nahlašování nevhodných příspěvků na FB od Sweet Lilly otázku jsem nesmazala, ale i tak se ptám zmizely Vám body ??..

..než byl dopsán můj příspěvek, že mažu jen vulgární otázky, udělen bod
zzzzz, otázka byla pryč !

Odpovědi
zzzzz

Tak to jsem si nevšimla, já ty body moc nesleduji, je to tu dost nepřehledné, odpovím na více otázek a body se pak připisují všude možně, takže fakt nevím.

BANAN93

jo

briketka10

nějaké mi také zmizely, ale až co byla odstraněna otázka
myslím, že se stejně dnes mazalo, víc než je zdrávo, je-li
to jen můj pocit ? aby se tu někomu zavřela „huba“ myslíte
si to také..žejo..no maže se tu stále dokola :((