noname227

Nahlásit se na pracovní úřad nebo ne?

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli se mám nahlásit na pracovní úřad, když jsem v přípravném kurzu na přijímačky. Nezvládla jsem všechny povinnosti v 1.ročníku na vysoké škole, proto jsem se přihlásila do přípravného kurzu. Mám se teda nahlásit nebo jen poslat potvrzení tom, že tento kurzu navštěvuji? Děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
anonym

Nahlaš se. Přípravný kurz ke studiu není ještě studiem jako takovým. Později by Ti tento rok mohl chybět. V neposlední řadě za Tebe bude hradit pojištění stát. Kdyby ses na ÚP nenahlásila, nebyla bys pojištěna.

Další odpovědi
briketka10

přípravný kurz je vlastně nultý ročník na vysoké škole, určitě běž na ÚP
a tam ti řeknou vše potřebné..