Avatar uživatele
Gollumek.88

Náhlá „rýma“, co pomůže?

Ahoj,
Včera jsem se probudila s úplně zacpaným nosem. Po pravdě mě to celkem překvapilo, protože to bylo opravdu „z ničeho nic“. Kdyby to byla alergická rýma projevovala by se (u mě jinak). Chtěla bych se zeptat jestli existuje nějaký jednoduchý způsob se toho rychle zbavit, protože dneska to došlo tak daleko, kdy jsem cestou do práce měla zalehlé uši natolik, že jsem neslyšela ani motor auta se staženým okénkem.

Nos si prolívám jednopromilovým sanorinem, který alespoň trošku zabírá, minimálně chvilkově – na cca půl hodiny mám klid a mohu dýchat nosem. Jenže vím, že tyhle kapky do nosu jsou dosti agresivní a není to moc zdravé, spíš naopak.

Dá se té rýmy nějak zbavit aniž bych musela k doktorce nebo vylehávala v posteli a potila se…? Něco nejlépe co nejméně časově náročného ale efektivního…

Nemyslím si, že by se jednalo o projev alergie, vlastně naposledy co jsem byla u alergoložky, poté co mi diagnostikovala alergie na poměrně dost „věcí“, při druhé návštěvě, mi na tento problém sdělila, že simuluju – je to dosti neprofesionální a znova jsem k ní už nikdy nešla.

Moc díky za rady.
Doplňuji:
no myslela sem, že slivovice je spíš na bolavej krk…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Tombik, BIGFOOT před 4990 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

kdepak sanorin – panák slivovice, to Vás protáhne..
Doplňuji:
to taky, je to fšelék ;{)> a ucpanej nos pěkně protáhne

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ReHu

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-na-rymu-ucinejsi

Teď už to provozuje i její dcera. Tak to fungovat musí 🙂.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
pondělí

HLAVNĚ NIC NEKAPAT DO NOSU
zabalit chodidla do tepla,do teplé vody dát sůl a inhalovat nad hrnem,přikrytá osuškou,ať dýcháte jen slanou páru,asi tak 15.2O min.
opakovat minimálně za dvě hodiny,

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bumbes

Já si dávám na rýmu grog z griotky;
a i horká polévka umí na chvíli rýmu rozpustit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Zkuste slanou mineralku,dejte ji do nosniho rozprasovace a pouzivejte.Mys­lim.ze se da i koupit v lekarne.
Mamka pouziva obycejnou slanou vodu v rozprasovaci a ma hned po ryme.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BIGFOOT

souhlas s pondělí a slivovice ne,oslabí imunitu.hodně céčka,horkou šalvěj a jít se vypotit do postele.taky zabírá ozonizer v bytě.
minerálky a coldrex hot rem sáčky.BIGFOOT

Zdroj: BYLINÁŘE

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Pajka.111

Cauky, hele, je tu někdo, kdo má zkušenosti s těmito vitamíny http://www.bi­on3.cz/produk­ty-bion3/#imunity? Jde mi o to, zda jsou opravdu dobré na podzimní a zimní nachlazení…?

před 2064 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Adriana123

No mě nejlépe na rýmu pomáhá https://www.zbo­zi.cz/vyrobek/bru­mare-1mg-ml-nosni-sprej-nas-spr-sol-1x10ml-10mg/ můžete zkusit :)

před 2618 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek