Elfík11

Nafukovaci bazen

Když potřebuji bazen jenom na 5 dní musím tam mít tu filtraci a chemii a další potřeby.

Odpovědi
mikee.nikee

Pravidlo to není, takže je to na tobě.

chudst

Předpokládám, že si bazén půjčujete – zeptal bych se dotyčného (či firmy), zda-li to požaduje či nikoli.

Tady se asi budou názory rozcházet, nicméně pokud je to váš bazén, pak odpověď zní ne – 5 dní bazén vydrží, pokud se tam dovnitř něco nedostane. (Pokud ho nebudete již letos používat, pak kupovat přípravky nemá kvůli 5 dnům cenu.) Přesto – nějaké čistící přípravky, pokud bude bazén využíván často různými lidmi, by nemusely uškodit: Je to na vás. Bazénu ani vodě se za 5 dní nic nestane.

terkaprihodo

Pokud máte v plánu bazén používat jen takto chvíli, tak bych to s tou chemií asi moc nehrotila. Určitě bych ale bazén alespoň nějak zakrývala, pokud ho zrovna nebudete používat. Ono lovit z něj nečistoty a tak není zas taková sranda. Sama s tím mám zkušenosti. Právě proto si letos na našem bazénu chceme nechat udělat zastřešení – https://www.al­bixon.cz/zastre­seni/

zoink

Já si myslím, že to nutné asi není na těch pár dnů. Nicméně se mi stalo, že třeba už i po 3 dnech potřeboval bazén vyčistit, používám výrobky viz link: https://www.top-bazeny.sk/kate­gorie/cistenie-bazenov-4/ a teda nic jiného mi na to nezabralo 🙂