Nádržky s barvou do tiskárny

Chtěla bych se zeptat, pokud jsem si dokoupila jednu nádržku s barvou do tiskárny a tiskárna mně vyhazuje tabulku, že tisk nelze spustit, protože nádržka s inkoustem pravděpodobně není instalovaná správně nebo není kompatibilní s touto tiskárnou! Při tom etiketa s inkoustem sedí i značka.
Poradí mi někdo, co teď? Budu velmi vděčna, předem děkuju:)

Nejlepší odpověď
mosoj

Jako obvykle málo informací. Není tiskárna jako tiskárna a kartridge jako kartridge.
Nepíšete typ tiskárny, jakou kartridge jste si koupila, jestli orig. nebo neorig. v případě neorig. zda je na kazetě nainstalován čip atd.

  1. Má kartridge čip ?
  2. Pokud má zkuste ten plošný spoj očistit , třeba gumou na gumování a omýt lihem nebo technickým benzinem.
  3. Očistěte tímto způsobem i staré kazety.
  4. Kazetu řádně namáčkněte do tiskové hlavy.

Přimáčkněte i ostatní kazety.
5. Pokud ani tehdy ji tiskárna nevezme , je zřejmě vadný čip a kazetu reklamujte.

Přesněji se poradit nedá, není známa značka tiskárny.
U tiskáren Canon je to někdy ještě složitější.