quentos

Nadměrná kyselost hrubozrnné hořčice

Vyhrabal jsem v lednici hrubozrnnou hořčici, byla však nezvykle kyselá. Může to něco znamenat? Je prošlá lhůtou cca 3 měsíce, leč to by u hořčice vadit nemělo. A kdyby přece, zkažené potraviny přece obvykle zhořknou…

Nejlepší odpověď
kropitko

asi v ní zapracovala nějaká kyselina 🙂,radší to nejezte,nebo si pose..díte na záchodě…

Další odpovědi
Michal

U hořčice není neobvyklé,že zkysne.Navíc jste ji nechal projít zárukou.Vyhoďte ji!
Zkažená potravina nemusí být jen hořká!!!