vojta@super

Nadělují rodiče nebo ježíšek?

Nadělují rodiče nebo ježíšek?????????­???????
Doplňuji:
Pane Stando,ale vy jste nepochopil vůbe moji otázku!!A ve slově „Vánoce“ se píše velké V!

Nejlepší odpověď
Džanička

Vojto,malým dětem naděluje samozřejmě ježíšek,všem nám naděloval ježíšek,ale postupem času tuto úlohu převzali rodiče.Tak doufám že z toho nejsi zklamaný,ale neboj dárky určitě dostaneš,i když nebudou od ježíška,rodiče tě znají mnohem lépe,aby věděli po čem celý rok toužíš.

Další odpovědi
anonym

Jednoznačně JEŽÍŠEK..!! Jak jinak!!! :D

standa

Jasnou otázku lze s jistou dávkou ´nechápavosti´ 🙂 posuzovat nejen ve smyslu vánoc…

…no a pak je těch co ´nadělují´ habaděj:

  • učitel co naděluje známky
  • policajt co naděluje pokuty
  • manželka co naděluje pěkný nedělní oběd
  • atd. jak je libo

🙂

Doplňuji:
To vojta@super:
ale pochopil, a snad se nebudeme přít 🙂

LuciJe

Rodiče 🙂

panenka

nadělují rodiče vojto

Nuk nuk

Vojto, jak se to vezme…
Nerada bych Ti kazila představy a iluze, ony totiž mají něco do sebe.
Tedy nadělují zcela určitě lidé, ale mě se to povídání o nadělujícím Ježíškovi líbí do dneška a matně tuším, že budu o nějaký ten pátek starší než Ty.

PS: Jo a pan Standa je holt asi ze „staré školy“, možná bude zas o nějaký ten den či rok starší než já, a nás ve škole učili „vánoce“ s malým. Také jsem pak byla časem překvapená, že je tam najednou velké.