Avatar uživatele
Jan Kuchař

Nad horními zuby mi rostou 2 zuby navíc, dají se vytrhnout přímo?

Tak 1 cm nad horními zuby mám ještě 2 zuby navíc (prostě jako upír) :), vím že se dají vytrhnout ty zuby pod nimi, a oni sami slezou na místo vytrženého zubu. Ale chtěl jsem se zeptat, jestli by se daly vytrhnout přímo ty zuby „upíří“ :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? dudu, MajaIS, da ny před 3095 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
arygnoc

že by to mohol posúdiť nejaký zubár alebo zubný chirurg?

😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
gecco

Viz Arygnoc…
___
A nebo – je ti aspoň 18??
Pokud ano, prostě si dej pár piv (na kuráž a taky jako anestezii pro pozdější chvíle), jdi do nejbližší metalové knajpy a prozpěvuj si nahlas ´holky z naší školky´…
Problém bude vyřešen…
A v zrcadle posléze zjistíš – jak…
😉

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dudu

Dnes zubní chirurgové dokáží řešit téměř každý problém, ovšem není to zrovna levné. Pokud se nechceš celoživotně cítit hendikepován, co nejdříve se obrať na odborníky a peněz nelituj.

Upravil/a: dudu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

http://slovnik-cizich-slov.abz.cz/web­.php/slovo/hy­perdoncie
Přespočetné zuby se extrahují, zpravidla hradí ZP. na některých chirurgických pracovištích vyžadují příplatek za aplikaci anestezie apod.
„Hyperdoncie a dentes praelactales se nejčastěji řeší extrakcí.“
http://www.wi­kiskripta.eu/in­dex.php/Poruchy_v%C3%B­Dvoje_zub%C5%AF
Pokud jsou ve stávajícím chrupu ještě zuby dočasné, pak se vytáhnou tyto a stálé zuby se zařadí pomocí chirurgie , případně následné ortodontické léčby do zubního oblouku.
Vše Vám vysvětlí Váš praktický zubní lékař a pokud není zároveň chirurg, odešle Vás k objednánína výkon k odborníkovi (soukromá ambulance nebo klinika či stomatochirir­gie FN).

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví