registrovana

Nad čím nejčastěji přemýšlíte v posteli před spaním?

Doplňuji:
já mám během posledních dnů tendence přemýšlet o trapných/nev­hodných/prostě nepovedených situacích, které jsem způsobila. nic moc na usnutí :D

Nejlepší odpověď
venkovan

Odpověď lze zveřejnit až po 22.hodině

Další odpovědi
Jikra

Když jsem byl mladej, tak, ále to radši nenapíšu to by mě smázli. Teď když už jsem starej, tak akorát přemýšlím nad tím jestli se vůbec ráno probudím. Halt priority se mění, no.

briketka10

že zas musím ráno vstávat
a spát se mi kolikrát nechce..
Doplňuji:
koukám dlouho na filmy tak se mi
přemílá děj v hlavě a ne a ne spát..

Heřman

Já přemýšlím o tom co jsem udělal ve dne (špatně) a jak bych to mohl příště (úplně) změnit.

Hohny

Aktuálně nad svou milou, která bohužel u toho nemůže být se mnou :) Jinak obvykle nad nadcházejícím dnem.

anonym

Vzbudím se či nevzbudím?!

pizlicka

nad svym zivotem,a jak by bylo nejlepsi veci vyresit,abych ja a vsichni v mem zivote byly stastni.vim jak,jen premyslim,jak sebrat odvahu to zrealizovat.

terry

Poděkuju za uplynulý den a představuju si, co pěkného mě nastávající den čeká.

franku

Ještě stále myslím na sex.