herec147

Načitani hry

Mam hru která se mi načita stršne pomalu(Call of duty Black ops 2),ale např.Battlefield 3 se mi načíta dost rychle přitom si myslim že Battlefield 3 má větši HW požadavky nevite jak to vyřešit? předem děkuju za odpověd:)

Odpovědi
Bedy

Můžeme se podívat, jeslti není něco v počítači – pošlete mi výpis z Hijackthisu.

Hijackthis stáhnete zde: http://source­forge.net/pro­jects/hjt/files/la­test/download
Program uložte na plochu, spusťte, klikněte na Do a system scan and save logfile. Po kontrole se vytvoří na ploše soubor hijackthis.log
Ten nahrajte na leteckaposta.cz nebo na jiné úložiště a odkaz mi pošlete vnitřní poštou nebo ho sem vložte jako doplnění otázky.