Elis Pokorná

Nachlazení u králíka

Máme dvě králíčandy, jsou venku, v takové zateplné boudě i králíkárně. Nejsou to typické zakrslé králíčandy, jsou napůl zakrslé a napůl s normálním, velkým, a protože hodně pelichají, máme je venku v té zateplené králíkárně.Jsou jim 4 roky. Jenže jedna teď tak zvláštně dýchá, nahlas, jakoby sípala. Normálně žere i pije, jenom sípe a je taková zvláštní. Taková jakoby shrbená, „do koule“. Myslíte,že jde o nachlazení? Pokud ano, tak jak ho léčit? (čaj,teplo..) Díky.

Nejlepší odpověď
www

Veterinář to jistí, do té doby bych jí umístil domů, do tepla. Čaje žádné, běžná strava a voda.
Doplňuji:
Další informace viz Google, Nakažlivá rýma králíků.

Další odpovědi
Drap

Buď k veterináři, nebo nechat být, co se z toho vyklube. Jen jim prosimtě neměň prostředí v kterém jsou zvyklé žít.