SajmonModer

Nabourali jste se někdy v autě?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
stana73

Ne

Musím zaťukat … ne.Ale na sáňkách docela ošklivě-najely jsme se sestrou do betonového sloupu.Kupodivu bez následků.

panenka

Ne

aramah

Ne

Zatím a snad to tak zůstane.

Retro

Ne

Naštěstí ne :)

Džanička

Ano

Už několikrát jsem byla účastníkem bouračky ale vždycky jako pasažér, a jako malé dítě. Proto do dnes ještě nemám řidičák.. A nějak se nemůžu dokopat si ho udělat..

taje.tajemna

Ano

ten který je

Ano

Je tomu už dávno.Kamarád z tehdejšího západního Německa jel moc rychle,prorazili jsme svodidla,letěli ze srázu,převrátili se na střechu a posléze na kola.Nic se nám nestalo.On měl jen drobnou ránu na hlavě a já naraženou nohu.Auto Volkswagen golf bylo ale úplně na odpis a skončilo ve šrotu.

kropitko

Ano

iceT

Ano

Jako spolujezdec.Řidič dostal smyk,skončili jsme v poli,s prasknutým předním sklem.Ale bylo to v pohodě,to až řidič měl doma peklo.

quentos

Ne

nemám řidičák, tudíž bych se musel nabourat jako spolujezdec, což je prý nejhorší. To musím zaklepat, nestalo se – a pás si zapínám poctivě ;{)>

martinek10

Ne

Nikdy.

filva

Ne

Auto nemám.