Avatar uživatele
jeffík

Nabízí se mi z kanceláře vyřazený PC HP 7600 s LCD monitorem za 2700,– s W XP.Mám se o to zajímat? Dík!!

posouzení PC

Zajímavá 0 před 4432 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
akvidzerp

jestli je funkční já bych se o to zajímal…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Ella

proč by ne? :)
cena je slušná, systém není tak starý a pokud je funkční, tak nevidím důvod proč to nebrat, pokud chcete :)

u nás v práci se taky pořádají bazary věcí vyřazených v provozu na velmi lidové ceny, k našemu oddělení se pořadník na elektroniku a nábytek ani nikdy nedostane… :/
ale brzy se budou měnit TV za plazmové a nepochybuji, že zájem bude zase obrovský… z dřívějšího máme jednu TV a kamarádka na chalupě si už několik let nemůže stěžovat – funguje perfektně a byla za 700 kč.

Nejde o to, že by ty věci byly zničené nebo nefunkční, ale jen o vyřazení a koupení novějšího zařízení, takže počítač bych klidně brala :)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Hlada

Je to odpovídající cena, žádná extra výhodná nabídka. Na Aukru se nedávno prodal za 2030 Kč.
Osobně bych si značkový počítač už nekoupil. Může být problém s netypickým BIOSem, ovladači MB nebo s nějakou jinou specialitou. To je ale věcí názoru.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MILAN1961

proč né já jsem nedávno koupil repasované HP 7600 za 2500,–kč a nejvyšší spokojenost

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet