jeffík

Nabízí se mi z kanceláře vyřazený PC HP 7600 s LCD monitorem za 2700,– s W XP.Mám se o to zajímat? Dík!!

posouzení PC

Nejlepší odpověď
akvidzerp

jestli je funkční já bych se o to zajímal…

Další odpovědi
Ella

proč by ne? :)
cena je slušná, systém není tak starý a pokud je funkční, tak nevidím důvod proč to nebrat, pokud chcete :)

u nás v práci se taky pořádají bazary věcí vyřazených v provozu na velmi lidové ceny, k našemu oddělení se pořadník na elektroniku a nábytek ani nikdy nedostane… :/
ale brzy se budou měnit TV za plazmové a nepochybuji, že zájem bude zase obrovský… z dřívějšího máme jednu TV a kamarádka na chalupě si už několik let nemůže stěžovat – funguje perfektně a byla za 700 kč.

Nejde o to, že by ty věci byly zničené nebo nefunkční, ale jen o vyřazení a koupení novějšího zařízení, takže počítač bych klidně brala :)

Hlada

Je to odpovídající cena, žádná extra výhodná nabídka. Na Aukru se nedávno prodal za 2030 Kč.
Osobně bych si značkový počítač už nekoupil. Může být problém s netypickým BIOSem, ovladači MB nebo s nějakou jinou specialitou. To je ale věcí názoru.

MILAN1961

proč né já jsem nedávno koupil repasované HP 7600 za 2500,–kč a nejvyšší spokojenost