JeRRyi88

Nabiječka nebo vybiječka ?

Dobrý den.
Chtěl bych se zeptat na to kde je závada.
Měl sem napojen mobil na nabiječce (Samsung galaxy s3 mini) v notifikacích byl ten blesk že se to nabíjí a o půlnoci mi zapípal mobil že je baterie vybitá a teď když nabíjim tak lítaj procenta .. 15, 16, 17, 15, 16, 15 .. furt takto dokola.
Je to špatnou nabiječkou nebo závada na baterii ? Popřípadě neni nějaký krám s levnýma nabiječkama či baterkama aby mi ještě zítra přišla ?

Nejlepší odpověď
Funna

lehce zjistíš, jestli ja závada v nabíječce, nebo v baterii…pokud špatně funguje nabíjení ze sítě (230V), tak zkus nabít tellefon přes USB port v počítači (propojovací šňuru určitěš máš)…sice se nabíjí nižším proudem a nabjení trvá déle, ale pokud je špatná bateri, nenabije se vůbec…

Další odpovědi
Dochy

neznám daný telefon. Obecně to může být jak nabíječka, tak tel., tak baterka. Pokud se tel. při nabíjení zahřívá tipnul bych to na baterku.

Jak se nabíjí? Přes USB? Pokud ano, tak nabíječku seženeš snad v každém obchodu s PC/mobily/e­lektronikou. Jen si dej pozor jaký je třeba minimální proud (USB zdroj by měl být na danou hodnotu, nebo vyšší)

Hykam

Nejdříve zkus telefon dát do výrobního nastavení, ve většině případů se problém s nabíjením vyřeší. Také záleží na stáří telefonu, respektive baterie. Pokud se problém vyrobním nastavením nevyřeší, zkus si od někoho půjčit nabíječku, pokud bude závada přetrvávat, je v háji baterie.

Dochy: pokud bude nabíječka dodávat nižší proud, bude se pouze baterie déle nabíjet, jinak nic nehrozí.

honza19hk

třeba je to zabíječka.-)

mosoj

Jasně vadná baterie. Pravděpodobnost závady nabíječce je velmi malá, je to jenom zdroj el. proudu.