Nabíjecí čelovka

Nabíjecí čelovka, chci si jí koupit, je tohle dobrá volba? Prosím poraďte: http://www.slevovar.cz/…
Doplňuji:
Já sem si jí koupil a svítí mi víc jak 17 hodin. Udělal sem s touhle čelovkou celý topení v baráku. A fakt je to mazec, protože jí jednoduše nabiju a jedu dál. Jen si kupujte ty vaše předražený nesmysle, tohle je volba pro mě.

Odpovědi:

Zlatý

Vepište odpověď...Pracuji hodně s čelovkou ( ohňostroje).

V současné době pokud chci kvalitní čelovku ( nebo jinou baterku) nemá cenu kupovat jinou než s vysoce svítivou diodou typu LED KREE a pd. V nejhorším ( záleží na účelu pro který ji chcete používat)i s nějakou výkonnější obyčejnou diodou.

Se žárovkou bych nekupuval. Tu výdrž 17 hodin to na žárovku mít nemůže.
Doplňuji:
Milý pane papundekl. Váš původní odkaz se zmiňoval o nějaké žárovce.
Najednou je tam vysocesvítivá dioda. Nejdřív si to vyřeš s těmi co změnili text pod odkazem. Odpovídal jsem v duchu tvé zkušenosti. Jinak si samozřejmě koupím to co bude vyhovovat mně.
Tato výdrž na Ledku není zase žádný objev!

Zlatý

Nevídím v tom nic praktického. Je tam nějaký speciální akumulátor. Když se vybije, tak se nedá jednoduše vyměnit, jako jednotlivé články u normální čelovky. Je jasné, že se vybije v době, kdy si chce člověk posvítit a nemá zdroj ani čas k nabití. Smysl takové konstrukce mi uniká.

Zlatý

Moc se mi to nezdá.
A nevím, co to je za žárovku LuxLed. O délce svícení hodně pochybuju.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.