Papundekl

Nabíjecí čelovka

Nabíjecí čelovka, chci si jí koupit, je tohle dobrá volba? Prosím poraďte: http://www.sle­vovar.cz/sleva/962/na­bijeci-celova-lampa-celovka.html
Doplňuji:
Já sem si jí koupil a svítí mi víc jak 17 hodin. Udělal sem s touhle čelovkou celý topení v baráku. A fakt je to mazec, protože jí jednoduše nabiju a jedu dál. Jen si kupujte ty vaše předražený nesmysle, tohle je volba pro mě.

Odpovědi
mosoj

Vepište odpověď…Pracuji hodně s čelovkou ( ohňostroje).

V současné době pokud chci kvalitní čelovku ( nebo jinou baterku) nemá cenu kupovat jinou než s vysoce svítivou diodou typu LED KREE a pd. V nejhorším ( záleží na účelu pro který ji chcete používat)i s ně­jakou výkonnější obyčejnou diodou.

Se žárovkou bych nekupuval. Tu výdrž 17 hodin to na žárovku mít nemůže.
Doplňuji:
Milý pane papundekl. Váš původní odkaz se zmiňoval o nějaké žárovce.
Najednou je tam vysocesvítivá dioda. Nejdřív si to vyřeš s těmi co změnili text pod odkazem. Odpovídal jsem v duchu tvé zkušenosti. Jinak si samozřejmě koupím to co bude vyhovovat mně.
Tato výdrž na Ledku není zase žádný objev!

Hlada

Nevídím v tom nic praktického. Je tam nějaký speciální akumulátor. Když se vybije, tak se nedá jednoduše vyměnit, jako jednotlivé články u normální čelovky. Je jasné, že se vybije v době, kdy si chce člověk posvítit a nemá zdroj ani čas k nabití. Smysl takové konstrukce mi uniká.

ReHu

Moc se mi to nezdá.
A nevím, co to je za žárovku LuxLed. O délce svícení hodně pochybuju.