Nabídne mi někdo práci?

Hledám práci, jsem spolehlivá a vezmu jakoukoliv praci. Jsem na MD, ale na praci mám casu dost. Prosím nabídněte. děkuji

Odpovědi
COVERENDER

Neodpovídám sice přímo na Vaši otázku ale poradím aby jste hlavne nezkoušela žádné inzeráty na domácí práce. Už jsem jich zkusil hodně a všechno byl podvod a sprosté tahání peněz z výdělkuchti­vých lidí.

Agnes

Ahoj, no řekla bych, že tady s největší pravděpodobností ne. Možná by bylo lepší se zeptat v třeba v Annonci, v rubrice „hledám práci“ nebo tak podobně.

Sindy

Ahoj, osobně doporučuji www.jobs.cz